wtorek, 18 listopada 2014

Webinarium dla projektantów wnętrzPomysł zupełnie darmowego internetowego seminarium na temat dekoracji wnętrz jest świetny. Zachęcam, do zapoznania się ze szczegółami:„Co zrobisz z tą ścianą?” – webinar dla projektantów wnętrz
Czy czasami przytłacza Cię różnorodność produktów dekoracyjnych? Ich rosnąca liczba, możliwości zastosowania i łączenia, a do tego inwestorzy - często niezdecydowani, ale wymagający.

Oryginalnie i odważnie urządzone wnętrza potrafią wywołać burzliwą dyskusję. Tym bardziej, jeśli projekty kryją wiele mankamentów, a sami eksperci mają odmienne zdania na temat najlepszych rozwiązań. Taki właśnie będzie webinar, który przygotowujemy – inspirujący dla tych, którzy na co dzień inspirują innych. 

Na żywo w Internecie z czatem, żebyś mógł wypowiedzieć się na temat tego, co zobaczysz i usłyszysz od zaproszonych do studia architektów i moderatorki spotkania, na co dzień prowadzącej blog Apetyczne Wnętrze. Tematem debaty będą zdjęcia prezentujące dobre i złe przykłady aranżacji wnętrz. 

Webinar odbędzie się w drugim tygodniu grudnia, a wybór dokładnego terminu jego realizacji pozostawiamy Tobie! 
Wejdź na http://lakma.tvip.pl/ zarejestruj się i wybierz termin webinaru „Co zrobisz z tą ścianą?”!

dekoracje wnętrz kursy internetowe

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz