wtorek, 19 lutego 2013

Wyraź swój temperament na... ścianie :)

kredki kolorowe

Witajcie! 
Zastanawialiście się co kieruje waszymi wyborami dotyczącymi kolorów panujących we wnętrzu?
Niektórzy świetnie czują się w intensywnych i zdecydowanych odcieniach czerwieni, dla innych szczytem szaleństwa będzie "odważny" głęboki beż na ścianie. Okazuje się że wszystko ukryte jest gdzieś na dnie naszej podświadomości. 
Ogromny wpływ na nasze wybory dekoracyjne ma nasz temperament.


Osoby żywiołowe, będące typem lidera, lubiące rywalizację stawiają na odważne zdecydowane kolory i wzory.
aranżacje wnętrz


Osoby rodzinne, czułe, delikatne i wrażliwe - najczęściej perfekcjoniści, niestety łatwo się obrażają, ale są zazwyczaj opanowane i wyważone. Ich kolorem przewodnim jest niebieski. Uwielbiają wszelkie odcienie błękitów, chłodnych delikatnych odcieni, perfekcyjnie połączonych z dopasowanymi kolorami.

aranżacje wnętrz


Osoby z niezwykłym poczuciem humoru, towarzyskie z dużymi zasobami pozytywnej energii wybierają żywe odcienie. Kolorem przewodnim jest żółty. 

kolorowe aranżacje wnętrz


Typ rozważny. Możemy określić go jako zielony, ale to właśnie on zdecyduje się na "szaleństwo" w postaci delikatnego beżu na swojej ścianie. Taka osoba mocno stąpa po ziemi, jest stabilna i cierpliwa.  Osoby o takim usposobieniu to fantastyczni przyjaciele, ze spokojem można powierzyć im każdą ważną sprawę - z pewnością dopilnują jej w każdym najdrobniejszym szczególe. 

aranżacje wnętrz1 komentarz: